KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12634185
nr 1263 4185
John Carlsson
(1896-1979), Sverige
Oljemålning, Stadsmotiv med bro, Signerad. Olja på pannå, 45x53 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 1 juli 2019
kl 19:56:10
600 kr
700 kr
John Carlsson
Läs mer om John Carlsson